fototapeta
tvojefototapeta.cz - Change photo into a decoration
Váš košík: 0
Oblíbené: 0

Užitečné informace

TUTO ČÁST PŘIPRAVUJEME

Tento e-shop je spárován s fotobankou   respektive také  Adobe Stock a nabízí se tak bohatý výběr profesionálních fotografií,ilustrací a vektorové grafiky.

Oblíbenými motivy na zdi jsou vodopády,příroda,les,3D,výhledy a další...,plánujete-li zkrášlit si stěny doma nebo v komerčních prostorech,můžete si zde vyhledat zcela i netradiční náměty grafiky a taktéž použít i vlastní fotografii.

Je to poměrně snadné,stačí se prokliknout snímkem na náš on-line konfigurátor,zadat požadované rozměry,zvolit druh materiálu - vliesová,papírová,samolepící,lze také změnit barevnost  na černobílou ,sépii  a upravit dispozice.
 
Jste-li již přesyceni stejností nebo rozměry dané výrobcem,u nás můžete najít řešení,jak úspěšně realizovat Vaši představu či nápad.Každý jsme jiný,asi nejdůležitější je mít vizi,dostatečný čas a poté se vyhledáním vhodného námětu přiblížit k výrobě na zakázku.
 
V dnešní době je internet samozřejmě obrovský zdroj,nicméně pro větší plochu jsou opravdu zapotřebí snímky s vysokou jakostí.Aby konečný výsledek splnil očekávání,předpokladem je Vaše kvalitní fotografie nebo právě zmíněná fotobanka fotolia.com