fototapeta
tvojefototapeta.cz - Change photo into a decoration
Váš košík: 0
Oblíbené: 0

Fototapety

Fototapeta představuje atraktivní způsob, jak oživit jakýkoli interiér. Umožní Vám snadno a rychle proměnit místo, kde žijete, pracujete, odpočíváte. Už nejste odkázáni na nákup v rozměrech a vzorech daných výrobcem. Můžete si navrhnout vlastní dekorace perfektně šité na míru Vašim potřebám. V naší nabídce naleznete různé typy.

Představujeme stručný popis fototapet a jejich charakteristiku.

KATEGORIZACE FOTOTAPET PODLE DRUHU:

Klasická papírová fototapeta na stěnu

Klasická papírová fototapeta na stěnu

Velmi populární druh materiálu,neobsahuje samolepicí vrstvu, takže pro její aplikaci budete potřebovat lepidlo na tapety. Pásy se lepí rovnoběžně k sobě. Lze jemně čistit vlhkým hadříkem. Matný,neprůhledný povrch. S trochou zručnosti si podle návodu ji nalepíte sami.


Samolepící vinylová fototapeta na stěnu

Samolepící vinylová fototapeta na stěnu

Nejlepšího efektu dosáhneme umístěním na rovné, hladké a suché stěny v místnostech se standardní teplotou a vlhkostí. Není vhodná pro použití na nerovné povrchy. Není třeba používat lepidlo, pásy jsou samolepicí,lze jemně čistit vlhkým hadříkem. Můžeme ji snadno odstranit ze zdi, když se nám vzor okouká a zatoužíme po změně. Matný,neprůhledný povrch. S trochou zručnosti si podle návodu ji nalepíte sami.

     

KATEGORIZACE PODLE POUŽITÍ:

Fototapety do obývacího pokoje

Sníte o tom mít třeba levandulové pole na zdi? Díky neomezeným možnostem v tisku, můžete! Jsme schopni doporučit Vám možným způsobem jak zaranžovat místnost, která je v souladu s našimi preferencemi. Fotodekorace mohou pokrýt mnoho možností - to může být odrazem našeho charakteru, stejně jako stylový doplněk pro naše interiéry.Bez ohledu na záměry, Vaše realizace nezůstanou bez povšimnutí žádnými hosty!


Fototapety do ložnice

Ložnice je důležitým místem pro odpočinek jak pro naše tělo tak mysl. Krásná příroda z dovolené,panorama milovaného města, klidný a romantický západ slunce nebo nádherná krajina? Volba je na vás. Aby každý okamžik v přítomnosti fototapety býl příjemný a povznášející,ujistěte se, že Vaše emoce jsou pozitivní, pokaždé, když jdete spát a každý další den, bude lepší než ten předchozí.


Fototapety do dětského pokoje

Aby pokojík Vašeho dítěte byl pohádkový,báječný s barevnou krajinou! Můžete poskytnout neuvěřitelnou atmosféru v dětském pokoji a přeměnit ji na velmi jedinečné místo. Mohou být umístěny na zdech i nábytku.Bez ohledu na místo,výsledný efekt předčí očekávání. Fantastická a radostná atmosféra - to vše je možné díky množství motivů a vzorů, které nabízí náš portál.


Fototapety do kuchyně

V kuchyni trávíme hodně času,proto je velmi důležité,jak je mísnost uspořádaná,tak aby působila útulně pro rodinný charakter.Ideálním doplňkem je originální a jedinečný nápad vybrat si z bohaté nabídky pestrobarevných vzorů.


Fototapety pro veřejné prostory

Jsou určeny nejen pro interiéry domů. Ideálně se hodí také do komerčních prostor - kanceláří, kaváren, restaurací, kadeřnictví, posilovny, vstupní haly apod. Správná volba umožní vytvořit individuální a jedinečný charakter na pracovišti. Tvojefototapeta má bohatou a jedinečnou fotogalerii. Každý návrhář interiérů má možnost vybrat fotografie, které budou dokonale zapadat do plánů uspořádání.


« zpět